سنسور طبقه پیشرو فلزی

قیمت فروش سنسور طبقات پیشرو فلزی با آهن ربا: 5500000 ریال

قیمت فروش سنسور طبقات پیشرو فلزی بدون آهن ربا: 4500000 ریال

                          MAGNETIC SENSOR

بیش از 2 دهه است که شرکت پیشرو صنعت بالابر محصولات تولیدی خود را با برند پیشرو سنسور طراحی و تولید نموده است. این محصول مگنت سنسور است که در آسانسور به جهت لول طبقه و دور انداز موتور استفاده می شود.

ابتدا تولید سنسورها به صورت نرمال بسته و نرمال باز بود و در سال 1383 مدل بای استیبل (سنسور های حافظه دار) نیز اضافه گردید.

شرکت پیشرو صنعت اولین تولید کننده مگنت سنسورهای حافظه دار (لچ) در ایران می باشد.

آسانسور افق نمایندگی فروش محصولات پیشرو صنعت را در غرب تهران داشته و به صورت عمده و خرده آماده ارسال انواع سنسور طبقات آسانسور به تمام نقاط کشور می باشد.            

سنسور آهن ربایی فلزی پیشرو صنعت:                 

سنسور آهن ربایی طبقات پیشرو صنعت یکی از قطعات الکتریکال محسوب می شود که در مرحله آخر نصب آسانسور یعنی مرحله راه اندازی از آن استفاده می شود. سنسور پیشرو به سقف کابین و به قسمت یوک متصل می گردد و وسیله ای برای شناسایی و تشخیص طبقات آسانسور می باشد. استفاده از این محصول در انواع آسانسور (مسافربر-باربر-خودروبر-برانکاردبر) الزامی می باشد.

سنسور طبقات آسانسور پیشرو در کشور عزیزمان ایران، توسط شرکت پیشرو صنعت طراحی شده و به مرحله تولید رسیده است و بیش از 20 سال است که در صنعت آسانسور کشور مورد استفاده قرار می گیرد. این محصول از قیمت مناسب و کیفیت بسیار بالایی برخوردار می باشد و در دو نوع پلاستیکی و فلزی طراحی و تولید شده است و قابلیت استفاده در انواع پروژه های نصب و راه اندازی آسانسور را داراست و مورد تایید همه فعالان صنعت آسانسور در سراسر کشور می باشد.

برای مشاوره و خرید صفر تا 100 قطعات آسانسور 3 تا 9 توقف به بخش لیست قیمت محصولات مراجعه فرمایید.  
 
برای مشاوره و خرید انواع سنسور طبقات آسانسور پیشرو با شماره های زیر در تماس باشید:
 
شماره های تماس: 66803528-66803238--021
شماره فکس: 66790206--021
همراه-تلگرام-واتساپ: 09128599265
 

انواع سنسور آهن ربایی پیشرو فلزی

 • سنسور مغناطیسی فلزی پایدار فلزی
 • سنسور مغناطیسی فلزی نرمال باز
 • سنسور مغناطیسی فلزی نرمال باز 6 سانتی
 • سنسور مغناطیسی فلزی نرمال بسته

طرز عملکرد سنسور آهن ربایی فلزی پیشرو صنعت:

سنسورهای مغناطیسی دارای ساختاری ساده می باشند اما وظیفه بسیار مهمی بر عهده دارند و آن هم تشخیص و شناسایی طبقات آسانسور است. این وسیله بالاتر از کفشک آسانسور قرار می گیرد و از طریق آهن رباهای نصب شده شاخص طبقات و پایین ترین توقف و بالاترین توقف را شناسایی کرده و طبقات را هم مشخص می کند.

سنسورهای مغناطیسی مورد استفاده در صنعت آسانسور از نوع لچ می باشند به این معنی که آخرین حالت خود را حفظ می کنند. شما یک سنسور مغناطیسی لچ و یک آهن ربا در اختیار دارید. در داخل سنسور یک کنتاکت بسیار ریز طراحی شده است که اگر مثلا قطب منفی آهن ربا روبروی سنسور قرار گیرد باعث بسته شدن کنتاکت می شود و اگر قطب مثبت آهن ربا جلوی سنسور قرار گیرد باعث باز شدن کنتاکت خواهد شد و به خاطر اینکه کنتاکت از نوع لچ می باشد لذا آخرین حالت کنتاکت حفظ خواهد شد.
ما برای اینکه هر طبقه را شناسایی کنیم چند آهن ربا را در نزدیکی هر طبقه بر روی ریل کابین تعبیه می کنیم تا سنسوری که بر روی کابین و نزدیک به ریل نصب شده است، این آهن رباها را شناسایی کرده و فرمان توقف آسانسور را بدهد. در نصب سنسور باید دقت زیادی صورت گیرد تا از حوادث احتمالی جلوگیری شود.
در سیستم های شناسایی قدیمی در هر طبقه یک سوییچ جهت شناسایی وجود داشت ولی به علت مشکلاتی از قبیل صدا دادن سنسورها، سیم کشی زیاد سیستم هنگام نصب، خرابی غیر متمرکز و سختی دسترسی از رده خارج و جای خود را به 2 عدد سنسور از نوع مغناطیسی که با آهن ربا کار می کند داده است.
در سیستم جدید 2 عدد سنسور دور انداز و استوپ طبقه جایگزین سنسورهای ثابت شده اند. این سنسورها به وسیله تراول کابل به مدار فرمان متصل شده اند و کار شناسایی را انجام می دهند. در هر طبقه به جای یک سنسور از یک عدد آهن ربا استفاده شده که به محض قرار گرفتن سنسور روی کابین مقابل آهن ربا، سنسور عمل کرده پالسی به مدار فرمان می فرستد به این طریق به راحتی مدار کنترل شده و آسانسور در جای لازم می ایستد.

البته برای استوپ طبقه در هر طبقه یک آهن ربا کافی است ولی برای دوراندازی در هر طبقه 2 عدد آهن ربا نیاز می باشد یکی برای جهت بالا و دیگری جهت پایین، که این عمل با یکی در میان شمردن آهن رباهای دور انداز توسط مدار فرمان اصلاح شده در حقیقت یکی از آهن رباها را می شمارد و دیگری را در نظر نمی گیرد.

مشخصات فنی سنسور طبقات پیشرو فلزی با آهن ربا:

 • جنس بدنه: فلز با کیفیت بسیار بالا
 • سرعت: 1 الی 1/6 متر بر ثانیه
 • ارتفاع: 9/5 سانتی متر
 • حداکثر ولتاژ: 150 ولت DC
 • حداکثر جریان: 1.2 آمپر
 • وزن: 1000 گرم
 • قابل استفاده برای انواع آسانسور و بالابر
 • قیمت مناسب
 • نصب آسان
 • دقت و کارایی بالا
 • پایه نگهدارنده سنسور
 • دارای 2 عدد سنسور مدادی فلزی و 44 عدد آهن ربای گرد
 • گارانتی: 12 ماه

مزایا و معایب سنسور طبقات آسانسور

سنسورهای طبقات مغناطیسی به مرور زمان خاصیت خود را از دست می دهند و بعضی مواقع به درستی قطب های مغناطیسی آهن رباها را تشخیص نمی دهند و یا اینکه ممکن است کنتاکت ها آخرین حالت خود را حفظ نکنند که در این صورت باعث عدم توقف کابین در طبقه مورد نظر می شوند با این وجود دارای مزایایی همچون هزینه کم، نصب آسان و کارایی و دقت بالایی می باشند و به همین منظور به وفور در صنعت آسانسور مورد استفاده قرار می گیرند. این سنسورها بسیار فعال هستند و به دلیل عملکرد مطمئن و سریع معروف هستند.

کیفیت سنسور طبقات پیشرو فلزی
 
برندهای مختلفی از سنسور طبقات مغناطیسی در بازار آسانسور وجود دارد اما به جرأت می توان گفت که سنسور طبقات پیشرو فلزی یکی از برندهای معتبر سنسور آهن ربایی در صنعت آسانسور می باشد که در کشور عزیزمان ایران طراحی و به مرحله تولید رسیده است. سنسور فلزی پیشرو دارای کیفیت بسیار بالایی بوده، دارای 12 ماه گارانتی بوده و قیمت آن با توجه به کیفیت بسیار بالای آن خیلی مناسب می باشد و به صورت سنسور طبقات پلاستیکی و فلزی در فروشگاه آسانسور افق به فروش می رسد.
                                                                 
                                               در مجموعه فروشگاه قطعات آسانسور افق کل قطعات آسانسور در کوتاه ترین زمان به سراسر کشور ارسال می شود.
 
سنسور طبقه آسانسور پیشرو صنعت فلزی و سایر قطعات آسانسور از جمله انواع ریل های چینی و ترک و ایتالیا و موتورهای گیربکس و گیرلس در برندهای مختلف ایرانی و ایتالیایی و درب های لولایی ساده و طرحدار و تمام اتوماتیک حریری و روانکار و یاران و نوین سیستم و انواع تابلو و کابین های MDF استیل و تمام استیل در طرحهای مختلف و قطعات مکانیک و راه اندازی در مجموعه آسانسور افق، با بهترین کیفیت و قیمتهای مناسب آماده ارائه به مشتریان عزیز می باشد.

برای مشاوره و دریافت پیش فاکتور یا خرید با شماره تلفنهای: 66803238-66803528-021 تماس گرفته و یا به شماره تلفن: 66790206-021 فکس نمایید و یا سفارش خود را به شماره همراه: 09128599265 واتساپ یا تلگرام ارسال نمایید.