موتور آسانسور

موتور آسانسور

                        ELEVATOR MOTOR

موتور آسانسور مهمترین قطعه در میان قطعات آسانسور می باشد و مهمترین انتخاب ها در میان قطعات آسانسور، انتخاب موتور آسانسور مناسب است.

موتور در آسانسور وظیفه حمل بار و نفرات را به عهده دارد و نیروی محرکه لازم برای جابجایی کابین توسط موتور آسانسور تامین می شود. در آسانسورهای کششی این نیرو از طریق سیم بکسل و در آسانسور هیدرولیک از طریق جک هیدرولیک به کابین منتقل می شود.

در آسانسورهای کششی همه نیروی لازم برای جابجایی کابین توسط موتور تامین نمی شود بلکه بخشی از این نیرو توسط وزن کادر وزنه تامین می گردد. برای مثال وقتی که کابین آسانسور در پایین ترین طبقه قرار دارد، کادر وزنه بالا می باشد و برای بالا آمدن کابین، لازم نیست موتور آسانسور، تمام نیروی مورد نیاز برای به حرکت در آوردن کابین را تامین کند.

انتخاب موتور آسانسور مناسب با توجه به عوامل زیر محاسبه می شود:

 • نوع آسانسور
 • ظرفیت آسانسور
 • قدرت موتور آسانسور
 • سرعت موتور آسانسور

 

انواع موتور آسانسور

1-موتور گیربکس دار آسانسور

در صورتی که نیروی محرکه ورودی از الکتروموتور به قرقره کششی از طریق یک چرخ دنده باشد، موتور از نوع گیربکس دار می باشد. در این موتورها گیربکس یا همان چرخ‌ دنده، واسط بین موتور و کابین می باشد. وجود چرخ‌ دنده باعث افزایش قدرت این موتورها شده است. برق ورودی به موتور باعث چرخش روتور شده و چرخش روتور سبب به چرخش در‌آمدن گیربکس متصل به روتور می‌ شود گیربکس این نوع موتورها به وسیله یک میله به روتور متصل‌ است. چرخش گیربکس باعث به حرکت درآمدن چرخ دنده‌ ها می‌ شود و با چرخش چرخ دنده‌ های متصل به گیربکس، فلکه گیربکس شروع به چرخش می‌کند و سیم بکسل آسانسور را موافق جهش چرخش موتور به حرکت در می‌ آورد. حرکت این مجموعه باعث جابه‌ جایی کابین و همچنین وزنه تعادل آسانسور می‌شود. قدرت بالا، بازدهی ۸۵% و ارزان بودن نسبت به موتورهای گیرلس، از برتری موتورهای گیربکس دار است.

موتورهای گیربکس آسانسور را به دو دسته‌ دو سرعته و تک‌ سرعته تقسیم‌ بندی می‌کنند.

 • موتور گیربکس دار دو سرعته (AC2)

در این حالت از یک موتور با دو سیم پیچ جداگانه و دو سرعت برای حرکت استفاده می شود. در زمان شروع، موتور با سیم پیچ دور تند به کار می افتد و برای محدود کردن جریان، یک مقاومت به صورت سری به آن ها متصل می شود. شتاب گیری آرام کابین با کاهش تدریجی میدان مقاومت صورت می گیرد و با نزدیک شدن به تراز طبقه، موتور با سیم پیچ دور تند از کار می افتد و موتور با سیم پیچ دور کند شروع به کار می کند. سرعت کابین تا رسیدن به فاصله کمی از تراز، به صورت تدریجی کاهش می یابد و در این زمان جریان برق قطع می شود و ترمز به صورت اتوماتیک کابین را به آرامی متوقف می سازد. در سیستم آسانسور مجهز به موتورهای گیربکسی دو سرعته، قابلیت دستیابی به سرعت‌ های بالاتر نیز وجود دارد.

معایب سیستم دو سرعته (AC2)

مسافرین استارت و توقف های ناگهانی را در کابین تجربه می کنند و این تکانها به تدریج از عمر قطعات آسانسور می کاهد. هرچند که وجود فلایویل کمی از شدت این ضربات کم می کند، اما باز هم این ضربات وجود دارند. استارت های ناگهانی موتور جریان برق زیادی را مصرف می کند و لذا هزینه برق این سیستم ها بیشتر است.

 • موتور گیربکس دار تک سرعته (VVVF)

در سیستم VVVF مزایایی وجود دارد که با دیگر سیستم ها نمی توان به آن دست یافت. شتاب گیری مثبت و منفی بسیار آرام، این سیستم را نسبت به سیستم دو سرعته برتر می سازد. این سیستم دارای یک سیم پیچ می باشد که با برق متناوب راه اندازی می شود.

مزایای سیستم تک سرعته (VVVF)

در موتورهای گیربکسی تک‌ سرعته، دور موتور ثابت بوده و کابین با سرعت ثابت حرکت می‌ کند. هنگام نزدیک شدن کابین به تراز طبقه از طریق ترمز، شتاب منفی ایجاد می‌ گردد و با کاهش سرعت، کابین نهایتا در ترازِ طبقه متوقف می‌ شود. در این سیستم، دور موتور توسط مداری الکتریکی کنترل می‌ گردد و سرعت را در مدت زمان کوتاهی به آرامی از صفر به حداکثر و بالعکس می‌ رساند. با استفاده از تغییر ولتاژ و فرکانس موتور، سرعت به صورت پیوسته تغییر یافته و تکان های ناشی از تغییر سرعت به حداقل می‌ رسد.

2-موتور آسانسور بدون گیربکس (گیرلس) 

چنانچه نیروی محرکه از طریق اتصال مستقیم از موتور به قرقره کشش منتقل گردد، موتور از نوع بدون گیربکس (گیرلس) می باشد. موتورهای گیرلس، با ولتاژ و فرکانس متغییر کار می کنند. وجود این نوع موتور برای آسانسورهای سرعت بالا بسیار مهم است. امروزه این موتور بهترین انتخاب در برآوردن شرایط ترافیکی با کارآیی بالاست.

برای شتاب گیری آرام، در مدار میدان استاتور از رگلاتور تنظیم کننده ای استفاده می شود که بازده خروجی استاتور را کنترل می کند. یک مقاومت متغیر در مدار میدان به تدریج میزان مقاومت را کاهش و فرکانس دوران استاتور را افزایش می دهد تا کابین آسانسور با شتاب گیری آرام به سرعت نهایی برسد. با ایجاد سرعت نهایی، فرکانس استاتور تا کاهش سرعت کابین ثابت باقی می ماند. برای کاهش سرعت و توقف کابین از یک مجموعه کلید القایی استفاده می شود. ترمزها فقط در زمان ثابت بودن کابین عمل می کنند.

 

مزایای موتورهای آسانسور گیرلس :

 

 • بازدهی ۹۰%
 • سرعت بالا
 • کار در فرکانس و ولتاژ متغیر
 • صرفه جویی در انرژی
 • عدم نیاز به روغن کاری در بازدید‌ های دوره‌ ای
 • کم صدا و لرزش
 • حجم کمتر
 • نصب سریع‌ تر و آسان‌ تر
 • عملکرد بهتر در مکان‌ های پرترافیک
 • سازگاری بیشتر با محیط‌ زیست
 • کیفیت بالای حرکت
 • شتاب‌ گیری آرام

همان طور که از نام (گیرلس) پیداست این موتورها فاقد گیربکس می باشند و این مسئله باعث می شود لرزش کابین هنگام حرکت به حداقل برسد و حداقل ۵۰% در مصرف انرژی الکتریکی صرفه جویی نماید.

موتور گیرلس نسل جدید موتورهای آسانسور می باشد و از لحاظ حرکتی به هیچ عنوان قابل قیاس با موتورهای گیربکس دار نیستند، اما از لحاظ قیمتی دو برابر انها هستند. این موتورها به دلیل عدم استفاده از روغن، با محیط زیست سازگاری بسیار خوبی دارند. ضمنا بدلیل بازدهی بسیار بالا، دارای برگشت پذیری بالائی نیز هستند بنابراین با توجه به ماهیت ترمز الکتریکی در این گونه آسانسورها در مرحله ترمز انرژی ناشی از ترمز به جای اتلاف به صورت حرارت، مجدد به شبکه تزریق می شود.

آسانسور های گیرلس به جهت حجم کم دستگاه محرکه، افزایش کارایی، نیاز به فضای محدود و حذف موتورخانه، نصب سریع آسانسور، و به حداقل رساندن خدمات مربوط به تعمیر و نگهداری، آسانسور بسیار ایده آلی برای ساختمانها و مجتمع های پرترافیک می باشد و لذا سیستم طراحی آن بسیار پیچیده تر از آسانسورهایی است که از گیربکس مار پیچ دنده ای یا دنده حلزونی استفاده می کند.

انواع فلکه های مرسوم و قابل تایید استاندارد ایران برای موتور های گیرلس، فلکه 240 و 320 و در موارد خاص 400 میلیمتری می باشند.

به طور کلی موتورهای گیرلس برای آسانسورهای سرعت بالا و به طور معمول بالاتر از 1/6 تا 4 متر بر ثانیه و ساختمان های مرتفع مورد استفاده قرار می گیرند.

تفاوت موتور آسانسور گیرلس و گیربکس 

 • موتور آسانسور گیرلس به دلیل نداشتن گیربکس دارای حجم و ابعاد کوچکتری نسبت به موتور آسانسور گیربکس دار می باشد.

 • موتور گیرلس بازدهی 90 درصد و موتور گیربکس بازدهی 50 درصد دارد.

 • موتور آسانسور گیربکس برخلاف موتور گیرلس نیاز به روغن کاری دارد.

 • موتور گیرلس داغ نمی کند و به توقف برای خنک شدن نیاز ندارد اما موتور گیربکس به خنک شدن نیاز دارد .

 • موتور آسانسور گیرلس دارای دور موتور 150 دور بر دقیقه و موتور گیرلس دارای دور موتور 1500 دور بر دقیقه می باشد و همین امر باعث می شود که صدای تولید شده و همچنین مقدار برق مصرفی توسط موتور گیربکس بسیار بیشتر باشد.

نگاهی به تاریخ تحولات آسانسور و نو آوری های این صنعت نشان می دهد که آسانسورهای گیرلس (بدون گیربکس) یا MRL تقریبا از اواخر قرن گذشته حدود سال ۱۹۹۸ میلادی توسط کمپانی شیندلر به بازار عرضه گردید که بیشتر مخصوص بازار آسانسور کشورهای پیشرفته بود و چندین سال بعد به دلیل قیمت تقریبا دو برابر آن نسبت به آسانسورهای دیگر به تعداد کم به مرور وارد بازار ایران گردید.

انواع موتور آسانسور گیربکسی و گیرلس وارداتی در بازار ایران وجود دارند که مهمترین آنها موتور آسانسور آلبرتو ساسی-سیکور-مونتاناری-جم-و زیلابگ می باشند.

کشور عزیزمان در زمینه تولید موتورهای آسانسور چند سالی هست که به مرحله خودکفایی رسیده است و انواع تولید کننده ها از قبیل شرکت آسانسور بهران-الکو-یاران و پرگاس به تولید موتور آسانسور در توان 5.5-6/1 و 7/3 کیلووات مشغول می باشند و امکان تولید موتور در توانهای بالاتر از قبیل 9.2-11 و 13.2 کیلووات نیز در سالهای اخیر امکان پذیر شده است.

 

انواع موتور آسانسور گیرلس و گیربکس خارجی و ایرانی و انواع ریل آسانسور ایتالیا و چین و ترک و درب های لولایی، نیمه و تمام اتوماتیک حریری، یاران، روانکار، نوین سیستم و درب های اتوبوسی آلومین لیفت در مجموعه آسانسور افق، با بهترین قیمت به همراه بقیه قطعات آسانسور از جمله انواع کابین MDF استیل و تمام استیل و انواع تابلو و لوازم مکانیک و راه اندازی آسانسور آماده ارائه به مشتریان عزیز می باشد.

برای درج سفارش با شماره تلفنهای: 66803528-66803238-021 تماس گرفته و یا به شماره تلفن: 66790206-021 فکس نمایید و یا سفارش خود را به شماره همراه: 09128599265 واتساپ یا تلگرام ارسال نمایید.

 

موتور آسانسور (SR5) 7/3 کیلووات

SR5 7/3 kw 1 m.s 3vf (5.10.45) موتور آسانسور (SR5) 7/3 کیلووات تک سرعته 1 متر فلکه 45 قیمت فروش موتور آسانسور (SR5) 7/3 کیلووات تک سرعته 1 متر فلکه…

موتور آسانسور (SR5) 6/1 کیلووات

SR5 6/1 kw 1 m.s ac2 (5.10.45) موتور آسانسور (SR5) 6/1 کیلووات دو سرعته 1 متر فلکه 45 قیمت فروش موتور آسانسور (SR5) 6/1 کیلووات دو سرعته 1 متر فلکه…

موتور آسانسور الکو پلاس (ELCO) 7/3 کیلووات

ELCO 7/3 kw 1 m.s 3vf (5.10.55) موتور آسانسور الکو پلاس 7/3 کیلووات تک سرعته 1 متر فلکه 55 قیمت فروش موتور آسانسور الکو پلاس 7/3 کیلووات تک سرعته 1…

موتور آسانسور الکو پلاس (ELCO) 6/1 کیلووات

ELCO 6/1 kw 1 m.s ac2 (4.10.55) موتور آسانسور الکو 6/1 کیلووات دو سرعته 1 متر فلکه 55 قیمت فروش موتور آسانسور الکو پلاس 6/1 کیلووات دو سرعته 1 متر…

موتور آسانسور بهران 5/5 کیلووات دو سرعته

BEHRAN BL-5004-R3 5.5 kw 1 m.s ac2 (4.10.550) موتور آسانسور بهران 5/5 کیلووات دو سرعته 1 متر فلکه 55 جدید قیمت فروش موتور بهران 5/5 کیلووات دو سرعته 1 متر…

موتور آسانسور بهران 5/5 کیلووات تک سرعته

BEHRAN BL-5005-R3 5.5 kw 1 m.s 3vf (4.10.550) موتور آسانسور بهران 5/5 کیلووات تک سرعته 1 متر فلکه 55 جدید قیمت فروش موتور بهران 5/5 کیلووات تک سرعته 1 متر…

موتور آسانسور بهران 6/1 کیلووات دو سرعته

BEHRAN MOTOR ASANSOR BEHRAN BL-5004-R4 6.1 kw 1 m.s ac2 (4.10.550) موتور آسانسور بهران 6/1 کیلووات دو سرعته 1 متر فلکه 55 جدید قیمت فروش موتور بهران 6/1 کیلووات دو…

موتور آسانسور بهران 6/1 کیلووات تک سرعته

BEHRAN BL-5005-R4 6.1 kw 1 m.s 3vf (4.10.550) موتور آسانسور بهران 6/1 کیلووات تک سرعته 1 متر فلکه 55 جدید قیمت فروش موتور بهران 6/1 کیلووات تک سرعته 1 متر…

موتور آسانسور بهران 7/3 کیلووات تک سرعته

BEHRAN BL-5007 7.3 kw 1 m.s 3vf (5.10.560) موتور آسانسور بهران 7/3 کیلووات تک سرعته 1 متر فلکه 56 قیمت فروش موتور بهران 7/3 کیلووات تک سرعته 1 متر فلکه…

موتور آسانسور ساسی لئو 5/5 کیلووات دو سرعته 1 متر

sassi leo 5.5 kw 1 m.s ac2 (5.10.560) موتور آسانسور ساسی لئو 5/5 کیلووات دو سرعته 1 متر فلکه 56 قیمت فروش موتور ساسی لئو 5/5 کیلو وات دو سرعته…

موتور آسانسور ساسی لئو 5/5 کیلووات تک سرعته 1 متر

sassi leo 5.5 kw 1 m.s 3vf (5.10.450) موتور آسانسور ساسی لئو 5/5 کیلووات تک سرعته 1 متر فلکه 45 قیمت فروش موتور ساسی لئو 5/5 کیلو وات تک سرعته…

موتور آسانسور ساسی لئو 6/6 کیلووات تک سرعته 1 متر فلکه 45

sassi leo 6.6 kw 1 m.s 3vf (5.10.450) موتور آسانسور ساسی لئو 6/6 کیلووات تک سرعته 1 متر فلکه 45 قیمت فروش موتور ساسی لئو 6/6 کیلو وات تک سرعته…

موتور آسانسور ساسی لئو 6/6 کیلووات تک سرعته 1 متر فلکه 56

sassi leo 6.6 kw 1 m.s 3vf (5.10.560) موتور آسانسور ساسی لئو 6/6 کیلووات تک سرعته 1 متر فلکه 56 قیمت فروش موتور ساسی لئو 6/6 کیلو وات تک سرعته…

موتور آسانسور ساسی لئو 7/3 کیلووات تک سرعته 1 متر

sassi leo 7.3 kw 1 m.s 3vf (5.10.560) موتور آسانسور ساسی لئو 7/3 کیلووات تک سرعته 1 متر فلکه 56 قیمت فروش موتور ساسی لئو 7/3 کیلو وات تک سرعته…

موتور آسانسور ساسی 5/5mf48 کیلووات دو سرعته 1 متر

sassi mf48 5.5 kw 1 m.s ac2 (5.11.560) موتور آسانسور ساسی 5/5mf48 کیلووات دو سرعته 1 متر فلکه 56 قیمت فروش موتور ساسی 5/5mf48 کیلو وات دو سرعته 1 متر…

موتور آسانسور ساسی 7/3mf48 کیلووات تک سرعته 1 متر

sassi mf48 7.3 kw 1 m.s 3vf (5.11.560) موتور آسانسور ساسی 7/3mf48 کیلووات تک سرعته 1 متر فلکه 56 قیمت فروش موتور ساسی 7/3mf48 کیلو وات تک سرعته 1 متر…

موتور آسانسور ساسی 7/3mf48 کیلووات دو سرعته 1 متر

sassi mf48 7.3 kw 1 m.s ac2 (5.10.600) موتور آسانسور ساسی 7/3mf48 کیلووات دو سرعته 1 متر فلکه 60 قیمت فروش موتور ساسی 7/3mf48 کیلو وات دو سرعته 1 متر…

موتور آسانسور ساسی 7/7mf48 کیلووات تک سرعته 1/6 متر

sassi mf48 7.7 kw 1.6 m.s 3vf (6.10.450) موتور آسانسور ساسی 7/7mf48 کیلووات تک سرعته 1/6 متر فلکه 45 قیمت فروش موتور ساسی 7/7mf48 کیلو وات تک سرعته 1/6 متر…

موتور آسانسور ساسی 9/2mf48 کیلووات تک سرعته 1/6 متر

sassi mf48 9.2 kw 1.6 m.s 3vf (5.11.450) موتور آسانسور ساسی 9/2mf48 کیلووات تک سرعته 1/6 متر فلکه 45 قیمت فروش موتور ساسی 9/2mf48 کیلو وات تک سرعته 1/6 متر…

موتور آسانسور ساسی 14/7mf84 کیلووات تک سرعته 1 متر

sassi mf84 14.7 kw 1 m.s 3vf (7.12.520) موتور آسانسور ساسی 14/7mf84 کیلووات تک سرعته 1 متر فلکه 52 قیمت فروش موتور ساسی 14/7mf84 کیلو وات تک سرعته 1 متر…

موتور آسانسور ساسی 14/7mf84 کیلووات دو سرعته 1 متر

sassi mf84 14.7 kw 1 m.s ac2 (6.12.520) موتور آسانسور ساسی 14/7mf84 کیلووات دو سرعته 1 متر فلکه 52 قیمت فروش موتور ساسی 14/7mf84 کیلو وات دو سرعته 1 متر…

موتور آسانسور ساسی 14/7mf84 کیلووات تک سرعته 1/6 متر

sassi mf84 14.7 kw 1.6 m.s 3vf (7.13.560) موتور آسانسور ساسی 14/7mf84 کیلووات تک سرعته 1/6 متر فلکه 56 قیمت فروش موتور ساسی 14/7mf84 کیلووات تک سرعته 1/6 متر فلکه…

موتور آسانسور ساسی 17/6mf84 کیلووات تک سرعته 1/6 متر

sassi mf84 17.6 kw 1.6 m.s 3vf (7.15.560) موتور آسانسور ساسی 17/6mf84 کیلووات تک سرعته 1/6 متر فلکه 56 قیمت فروش موتور ساسی 17/6mf84 کیلووات تک سرعته 1/6 متر فلکه…

موتور آسانسور ساسی مودی 5/1 کیلووات تک سرعته 1 متر

sassi mody 5.1 kw 1 m.s 3vf (4.10.480) موتور آسانسور ساسی مودی 5/1 کیلووات تک سرعته 1 متر فلکه 48 قیمت فروش موتور ساسی مودی 5/1 کیلو وات تک سرعته…

موتور آسانسور ساسی 5/5s38 کیلووات دو سرعته 1 متر

sassi s38 5.5 kw 1 m.s ac2 (4.10.560) موتور آسانسور ساسی 5/5s38 کیلووات دو سرعته 1 متر فلکه 56 قیمت فروش موتور ساسی 5/5s38 کیلو وات دو سرعته 1 متر…

موتور آسانسور ساسی 5/9s38 کیلووات تک سرعته 1 متر

sassi s38 5.9 kw 1 m.s 3vf (4.10.560) موتور آسانسور ساسی 5/9s38 کیلووات تک سرعته 1 متر فلکه 56 قیمت فروش موتور ساسی 5/9s38 کیلو وات تک سرعته 1 متر…

موتور آسانسور ساسی 7/3s38 کیلووات تک سرعته 1 متر

sassi s38 7.3 kw 1 m.s 3vf (6.10.560) موتور آسانسور ساسی 7/3s38 کیلووات تک سرعته 1 متر فلکه 56 قیمت فروش موتور ساسی 7/3s38s کیلو وات تک سرعته 1 متر…

موتور آسانسور ساسی 9/2s58s کیلووات تک سرعته 1 متر

sassi s58s 9.2 kw 1 m.s 3vf (6.10.520) موتور آسانسور ساسی 9/2s58s کیلووات تک سرعته 1 متر فلکه 52 قیمت فروش موتور ساسی 9/2s58s کیلو وات تک سرعته 1 متر…

موتور آسانسور ساسی 9/2s58 کیلووات دو سرعته 1 متر

sassi s58 9/2 kw 1 m.s ac2 (6.10.520) موتور آسانسور ساسی 9/2s58 کیلووات دو سرعته 1 متر فلکه 52 قیمت فروش موتور ساسی 9/2s58 کیلووات دو سرعته 1 متر بدون…

موتور آسانسور ساسی 11s58s کیلووات تک سرعته 1/6 متر

sassi s58s 11 kw 1.6 m.s 3vf (5.12.560) موتور آسانسور ساسی 11s58s کیلووات تک سرعته 1/6 متر فلکه 56 قیمت فروش موتور ساسی 11s58s کیلو وات تک سرعته 1/6 متر…

موتور آسانسور ساسی 11s58s کیلووات تک سرعته 1 متر

sassi s58s 11 kw 1 m.s 3vf (5.12.520) موتور آسانسور ساسی 11s58s کیلووات تک سرعته 1 متر فلکه 52 قیمت فروش موتور ساسی 11s58s کیلو وات تک سرعته 1 متر…

موتور آسانسور ساسی 13/2s58 کیلووات تک سرعته 1 متر

sassi s58 13/2 kw 1 m.s 3vf (6.12.560) موتور آسانسور ساسی 13/2s58 کیلووات تک سرعته 1 متر فلکه 56 قیمت فروش موتور ساسی 13/2s58 کیلو وات تک سرعته 1 متر…

موتور آسانسور ساسی تورو 9/2 کیلووات تک سرعته 1 متر

sassi toro 9.2 kw 1 m.s 3vf (5.12.520) موتور آسانسور ساسی تورو 9/2 کیلووات تک سرعته 1 متر فلکه 52 قیمت فروش موتور ساسی تورو 9/2 کیلو وات تک سرعته…

موتور آسانسور ساسی تورو 9/2 کیلووات دو سرعته 1 متر

sassi toro 9.2 kw 1 m.s ac2 (5.12.520) موتور آسانسور ساسی تورو 9/2 کیلووات دو سرعته 1 متر فلکه 52 قیمت فروش موتور ساسی تورو 9/2 کیلو وات دو سرعته…

موتور آسانسور ساسی تورو 9/2 کیلووات تک سرعته 1/6 متر

sassi toro 9.2 kw 1/6 m.s 3vf (5.12.560) موتور آسانسور ساسی تورو 9/2 کیلووات تک سرعته 1/6 متر فلکه 56 قیمت فروش موتور ساسی تورو 9/2 کیلو وات تک سرعته…

موتور آسانسور ساسی تورو 11 کیلووات تک سرعته 1 متر

sassi toro 11 kw 1 m.s 3vf (5.12.520) موتور آسانسور ساسی تورو 11 کیلووات تک سرعته 1 متر فلکه 52 قیمت فروش موتور ساسی تورو 11 کیلو وات تک سرعته…

موتور آسانسور ساسی تورو 11 کیلووات دو سرعته 1 متر

sassi toro 11 kw 1 m.s ac2 (5.12.520) موتور آسانسور ساسی تورو 11 کیلووات دو سرعته 1 متر فلکه 52 قیمت فروش موتور ساسی تورو 11 کیلو وات دو سرعته…

موتور آسانسور ساسی تورو 11 کیلووات تک سرعته 1/6 متر

sassi toro 11 kw 1.6 m.s 3vf (5.12.560) موتور آسانسور ساسی تورو 11 کیلووات تک سرعته 1/6 متر فلکه 56 قیمت فروش موتور ساسی تورو 11 کیلو وات تک سرعته…

موتور آسانسور ساسی تورو 13/2 کیلووات تک سرعته 3 متر

sassi toro 13.2 kw 3 m.s 3vf (6.12.650) موتور آسانسور ساسی 13/2 کیلووات تک سرعته 3 متر فلکه 65 قیمت فروش موتور ساسی 13/2 کیلو وات تک سرعته 1 متر…

موتور آسانسور ساسی تورو 15/4 کیلووات تک سرعته 1/6 متر

sassi toro 15.4 kw 1.6 m.s 3vf (6.12.56) موتور آسانسور ساسی تورو 15/4 کیلووات تک سرعته 1/6 متر فلکه 56 قیمت فروش موتور ساسی تورو 15/4 کیلو وات تک سرعته…

موتور آسانسور سیکور 5/5RE16 کیلووات دو سرعته 1 متر (نیوالکمپ دو سرعته)

NEW ELECOMP ITALY SICOR RE16 5.5 kw 1 m.s ac2 (4.10.550) موتور آسانسور سیکور 5/5RE16 کیلووات دو سرعته 1 متر فلکه 55 قیمت فروش موتور سیکور 5/5RE16 کیلووات دو سرعته…

موتور آسانسور سیکور 5/5RE16 کیلووات تک سرعته 1 متر (نیوالکمپ تک سرعته)

NEW ELECOMP ITALY SICOR RE16 5.5 kw 1 m.s 3vf (4.10.550) موتور آسانسور سیکور 5/5RE16 کیلووات تک سرعته 1 متر فلکه 55 قیمت فروش موتور سیکور 5/5RE16 کیلووات تک سرعته…

موتور آسانسور سیکور 5/5SH130 کیلووات تک سرعته 1 متر

SICOR SH130 5.5 kw 1 m.s 3vf (4.10.550) موتور آسانسور سیکور 5/5SH130 کیلووات تک سرعته 1 متر فلکه 55 قیمت فروش موتور سیکور 5/5SH130 کیلووات تک سرعته 1 متر فلکه…

موتور آسانسور سیکور 5/5SH130 کیلووات دو سرعته 1 متر

SICOR SH130 5.5 kw 1 m.s ac2 (4.10.550) موتور آسانسور سیکور 5/5SH130 کیلووات دو سرعته 1 متر فلکه 55 قیمت فروش موتور سیکور 5/5SH130 کیلووات دو سرعته 1 متر فلکه…

موتور آسانسور سیکور 7mr13G کیلووات دو سرعته 1 متر

sicor mr13G 7 kw 1 m.s ac2 (5.10.550) موتور آسانسور سیکور 7mr13G کیلووات دو سرعته 1 متر فلکه 55 قیمت فروش موتور سیکور 7mr13G کیلو وات دو سرعته 1 متر…

موتور آسانسور سیکور 7/5SH130G کیلووات تک سرعته 1 متر

SICOR SH130G 7.5 kw 1 m.s 3vf (5.10.550) موتور آسانسور سیکور 7/5SH130G کیلووات تک سرعته 1 متر فلکه 55 قیمت فروش موتور سیکور 7/5SH130G کیلووات تک سرعته 1 متر فلکه…

موتور آسانسور سیکور 7SH140 کیلووات دو سرعته 1 متر

SICOR SH140 7 kw 1 m.s ac2 (6.10.560) موتور آسانسور سیکور 7SH140 کیلووات دو سرعته 1 متر فلکه 56 قیمت فروش موتور سیکور 7SH140 کیلووات دو سرعته 1 متر فلکه…

موتور آسانسور سیکور 7/5SH140 کیلووات تک سرعته 1 متر

SICOR SH140 7.5 kw 1 m.s 3vf (6.10.560) موتور آسانسور سیکور 7/5SH140 کیلووات تک سرعته 1 متر فلکه 56 قیمت فروش موتور سیکور 7/5SH140 کیلووات تک سرعته 1 متر فلکه…