لیست قیمت درب اتوبوسی آلومین لیفت

ALOMIN LIFT FOLDING DOOR

 

معرفی شرکت آلومین لیفت

شرکت آلومین لیفت جزء اولین تولید کننده های درب اتوبوسی در ایران می باشد. این شرکت با سابقه بیش از 20 ساله خود، انواع سایز درب اتوبوسی را در بازشو 50 الی 125 سانتیمتری تولید می کند. درب های اتوبوسی آلومین لیفت همراه کمان مکانیکی با رنگ استاتیک و استیل و با گارانتی یک ساله و خدمات پس از فروش طولانی مدت به مشتریان ارائه می شود.

در فروشگاه آسانسور افق انواع درب های آسانسور تمام اتوماتیک و نیمه اتوماتیک مانند درب های سانترال، سینوسی، تلسکوپی و به خصوص درب اتوبوسی آلومین لیفت آماده ارسال به سراسر کشور می باشد. انواع سایز های درب آسانسور اتوبوسی آلومین لیفت در اندازه ای 60-70-80-90 به صورت آماده تحویل و بقیه سایزها به صورت سفارشی حداکثر تا 2 هفته کاری خدمت مشتریان محترم ارایه می شود. 

درب آسانسور اتوبوسی آلومین لیفت

درب اتوبوسی یکی از انواع درب های استفاده شده در آسانسور می باشد. در ساختمان هایی که فضای کوچکی برای چاهک آسانسور در نظر گرفته شده است بیشتر از درب اتوبوسی استفاده می شود. در این ساختمان ها برای طبقات از درب لولایی و برای کابین آسانسور از درب اتوبوسی استفاده می شود. به جرات می توان گفت که درب اتوبوسی آلومین لیفت با کیفیت ترین درب اتوبوسی تولید داخل می باشد.

نکته مهم در مورد درب اتوبوسی آلومین لیفت این که برای آن کمان مکانیکی طراحی شده و دیگر به مگنت برقی نیازی نیست. برای مشاهده ویژگیهای درب اتوبوسی آلومین لیفت، مزایا و معایب و مشخصات فنی این درب به لینک درب اتوبوسی آلومین لیفت مراجعه نمایید. همچنین انواع قطعات یدکی درب اتوبوسی آلومین لیفت را می توانید از فروشگاه آسانسور افق تهیه نمایید. برای اطلاع از قیمت به روز انواع قطعات درب اتوبوسی به لینک لیست قیمت قطعات یدکی درب اتوبوسی آلومین لیفت مراجعه نمایید.

جهت سفارش درب اتوبوسی آلومین لیفت و قطعات یدکی با شماره های 02166803528__02166803238 تماس بگیرید و یا به شماره 09128599265 در پیام رسانهای واتساپ، روبیکا و تلگرام پیام دهید.           

 

لیست قیمت درب اتوبوسی آلومین لیفت                                               

                                           

توضیحات:

1: قیمت لته کامل 35% درب می باشد.

2: قیمت مکانیزم 70% درب می باشد.

3: بابت افزایش ارتفاع از 2 متر به 2/10 مبلغ 10000000 ریال اضافه می شود.

4: بابت افزایش ارتفاع از 2 متر به 2/20 مبلغ 15000000 ریال اضافه می شود.

5: با توجه به نوسانات بازار مبنای قیمت قطعی، پیش فاکتور صادر شده در همان روز می باشد.