ریل آسانسور سوپر ساورا

ریل آسانسور سوپر ساورا

اولین مرحله نصب یک دستگاه آسانسور، نصب ریل آسانسور آن می باشد که از انواع ریل های T5-T9-T16-T127 می توان استفاده کرد. البته نصب ریل در هر آسانسوری بستگی به سرعت و ظرفیت و ارتفاع آن دارد. نصب ریل آسانسور مثل قطعه های مصرفی آسانسور مثل دیکتاتور یا قفل آسانسور نیست که بتوان آن را در صورت خرابی تعویض نمود. عمر ریل آسانسور در هر ساختمانی پا به پای عمر آن ساختمان هست یعنی در انتخاب ریل مناسب و با کیفیت دقت زیادی باید کرد. در صورت استفاده از ریل های آسانسور بی کیفیت آسانسور دچار مشکلات اساسی خواهد شد.

برندهای ریل آسانسور اروپائی

شرکت های زیادی در اروپا، ترکیه و چین مشغول ساخت ریل مخصوص آسانسور هستند که از میان آنها سه برند اروپایی دارای کیفیت بالا، بیشتر درایران شناخته شده می باشند.

  • ریل آسانسور مونته فرو ایتالیا
  • مارسی ایتالیا که به مارازی مشهور می باشد.
  • ساورای اسپانیا

معروفترین و بیشترین فروش ریل آسانسور در دنیا متعلق به ساورای اسپانیا می باشد. به لحاظ کیفی و تکنولوژی ساخت، از بقیه رقبای خود جلوتر است و شرکت های بزرگ آسانسور مانند شیندلر سوئیس، اوتیس فرانسه، تیسن آلمان، کانه فنلاند و … همگی از ریل ساورا استفاده می کنند اما در ایران چون مونته فرو ایتالیا از اولین ریلهای آسانسور وارداتی به ایران بوده و به لحاظ بازرگانی فعالیت بیشتری در خصوص این ریل صورت گرفته بود، معروفتر شده است و چون بیشترین تقاضا از سوی کارفرماها و شرکت ها ریل مونته فرو می باشد بیشترین ریلهای تقلبی آسانسور نیز مربوط به همین برند می باشد.

هر سه برند به علت هزینه های کمتر تولید، دارای کارخانجات بزرگی در کشور چین هستند و بخش عمده ای از فروش خود را از محل تولید در چین انجام می دهند و هر ساله سهم بیشتری از تولید ریل آسانسور را به کارخانه های چین اختصاص می دهند که در کشورهای اروپایی هم مورد استفاده قرار می گیرد.

 

انواع ریل آسانسور با کیفیت ایتالیایی، ترک و چین در سایزهای T5-T9-T16-T127 و درب های لولایی، نیمه و تمام اتوماتیک حریری، یاران، روانکار، نوین سیستم و درب های اتوبوسی آلومین لیفت در مجموعه آسانسور افق، با بهترین قیمت به همراه بقیه قطعات آسانسور از جمله انواع کابین MDF استیل و تمام استیل و انواع موتور گیربکس و گیرلس و انواع تابلو و لوازم مکانیک و راه اندازی آسانسور آماده ارائه به مشتریان عزیز می باشد.

برای درج سفارش ریل آسانسور با شماره تلفنهای: 66803238-66803528-021 تماس گرفته و یا سفارش خود را به شماره همراه: 09128599265 واتساپ،تلگرام یا روبیکا ارسال نمایید.

 

ریل آسانسور ساورا چین T16

قیمت فروش ریل ساورا چین 90 (T16): 46500000 ریال

ریل آسانسور ساورا اسپانیا T16

قیمت فروش ریل ساورا اسپانیا 90 (T16): استعلام

ریل آسانسور ساورا چین SAVERA CHINA -T5-T9

قیمت فروش ریل ساورا چین (T5/T9): 46000000 ریال ریل آسانسور savera تحت لیسانس کشور اسپانیا در کشور چین تولید می شود. یکی از شاخصه های این ریل علامت مشخصه (S)…

ریل آسانسور ساورا اسپانیا SAVERA-T5-T9

قیمت فروش ریل ساورا اسپانیا (T5-T9): 71500000 ریال ریل آسانسور savera در کشور اسپانیا تولید شده است. یکی از شاخصه های این ریل علامت مشخصه ( S ) بین دو…