ریل آسانسور چیلیک ترک CELIKRAY-T5-T9

قیمت فروش ریل چیلیک ترک اصلی (T5-T9): 40500000 ریال

درباره شرکت تولیدی ریل آسانسور چیلیک (CELIKRAY) ترکیه

شرکت آهن و فولاد CELIKOGLU در شهر کارابک کشور ترکیه تاسیس شد، که محل تولید آهن و فولاد است. شرکت چیلیک در بخش آهن و فولاد فعالیت می کند و با رعایت استانداردها و رعایت ایدئولوژی های با کیفیت، فعالیت خود را ادامه می دهد. شرکت تولیدی چیلیک تاکنون توانسته است محصولات خود را به بیش از 30 کشور در سراسر جهان صادر کند. نام تجاری ÇELİKRAY طی چند سال در بخش آسانسور ترکیه مشهور شده است. شرکت چیلیک از سال 2001 میلادی صادرات ریل خود را آغاز نموده است.

انواع ریلهای آسانسور در سراسر دنیا به وسیله شرکتهای زیادی در حال تولید می باشند. کشور ترکیه نیز در زمینه تولید ریل های آسانسور با معرفی برند های مختلفی وارد این بازار شده است. ریل آسانسور چیلیک به همراه ریل فالکون و آیگون یکی از ریل های مطرح در بازار آسانسور می باشند. ریل جیلیک T5T9 مناسب برای آسانسورهای تا ظرفیت ۸ نفره و ارتفاع حداکثر تا 10 توقف و سرعت نهایت تا 1/6 متر بر ثانیه طراحی شده است.

ریلهای آسانسور زیادی در بازار آسانسور ایران وجود دارند که ریل آسانسور چیلیک به همراه فالکون و آیگون جزء بهترین ریلهای ساخت کشور ترکیه می باشند. کاربرد این ریل در بازار آسانسور ایران، با توجه به کیفیت بسیار خوب و قیمت مناسب آن بسیار زیاد بوده و مورد توجه فروشندگان و مصرف کنندگان و به خصوص پیمانکاران در پروژه های انبوه سازی قرار گرفته است.        

مشخصات ریل چیلیک ترک

  • ساخت کشور ترکیه
  • استفاده از روش تکنولوژی کشش سرد (نورد سرد)
  • جایگزین مناسب برای ریل های اروپایی در ساختمان های تا 10 طبقه
  • رعایت دقیق مشخصات فنی و سختی مناسب مطابق با استاندارد
  • مناسب جهت آسانسورهای تا 8 نفره، تا 10 توقف و سرعت 1/6 متر بر ثانیه
  • مقاوم درقبال کجی و انحراف حین حمل و نقل
  • رعایت استاندارد و اخذ گواهینامه استاندارد En81
  • قیمت مطلوب و مناسب همراه با کیفیت مطلوب جهت پروژه های انبوه سازی

 

انواع ریل های آسانسور ترک (چیلیک-آیگون-فالکون) و ریلهای ایتالیا و چینی در سایزهای T5-T9-T16-T127 و درب های لولایی، نیمه و تمام اتوماتیک حریری، یاران، روانکار، نوین سیستم و درب های اتوبوسی آلومین لیفت در مجموعه آسانسور افق، با بهترین قیمت به همراه بقیه قطعات آسانسور از جمله انواع کابین MDF استیل و تمام استیل و انواع موتور گیربکس و گیرلس و انواع تابلو و لوازم مکانیک و راه اندازی آسانسور آماده ارائه به مشتریان عزیز می باشد.

برای درج سفارش با شماره تلفنهای: 66803238-66803528-021 تماس گرفته و یا به شماره تلفن: 66790206-021 فکس نمایید و یا سفارش خود را به شماره همراه: 09128599265 واتساپ یا تلگرام ارسال نمایید.