درب آسانسور لولایی طرح بلز

درب لولایی طرح بلز سنگین دستگیره فلزی سایز 80-70: 54000000 ریال

درب لولایی طرح بلز سنگین دستگیره فلزی سایز 90: 56000000 ریال

 

 

HINGED ELEVATOR DOOR

مقدمه ای درباره درب آسانسور

هر آسانسور از اجزاء مختلفی مانند ریل، درب، کابین، موتور، تابلو فرمان، قطعات مکانیک و راه اندازی آسانسور تشکیل شده است. درب آسانسور از اصلیترین و پرکاربردترین قطعات در سیستم آسانسور می باشد که جنبه زیبایی و ایمنی در آسانسور دارد. وظیفه درب آسانسور جلوگیری از سقوط افراد به داخل چاه و حفاظت از جان مسافران می باشد. نصب درب آسانسور بعد از مرحله نصب آهن کشی و ریل آسانسور انجام می گیرد. انتخاب درب متناسب با سیستم آسانسور شما بسیار مهم بوده و به عواملی مانند نوع کاربری ساختمان، مشخصات چاهک، سلیقه شخصی، قیمت و ... بستگی داشته و دقت بسیاری در نصب درب آسانسور باید کرد.

به هنگام سوار شدن بر آسانسور، درب و کابین اولین قسمتی است که خواهید دید و زیبایی درب و قدیمی و جدید بودن آن و یا سالم و خراب بودن آن موجب دید منفی یا مثبت به آسانسور و حتی کل ساختمان خواهد شد.

انواع مختلف درب آسانسور مانند درب های تلسکوپی، سانترال، سینوسی و اتوبوسی در برندهای مختلف ایرانی و خارجی و صفر تا 100 قطعات آسانسور، از قبیل انواع موتور مانند موتور آسانسور بهران 6/1 kw، موتور الکو 6/1 kw، موتور آسانسور kw 6/1 sr5، انواع ریل مانند ریل آسانسور MF چین T5-T9، ریل مونته فرو ایتالیا T5-T9، ریل آسانسور چیلیک ترک T5-T9، ریل ساورا چین T5-T9، ریل آسانسور MF چین T16 و انواع کابین آسانسور مانند کابین تمام استیل و کابین آسانسور MDF استیل در شرکت آسانسور افق خدمت مشتریان محترم عرضه و به سراسر ایران ارسال می شود. در ادامه به معرفی ویژگی ها و عملکرد انواع درب و به خصوص درب آسانسور لولایی خواهیم پرداخت.

درب آسانسور در حالت کلی به دو نوع درب طبقه و درب کابین تقسیم می شود که به صورت یکپارچه عمل می کنند. در هر ایستگاه یک درب طبقه و برای کابین یک درب که با کابین حرکت می کند در نظر گرفته می شود. البته در بعضی از ساختمانها بنا بر دلیل معماری خاص، ممکن است کابین دارای دو درب باشد. نوع درب طبقه و کابین و سایز و جهت آن به نوع کاربری ساختمان و اندازه چاهک و آیتم های استانداردی بستگی دارد.

در سیستم آسانسور برای طبقات از درب های اتوماتیک و لولایی و برای کابین از انواع درب های اتوماتیک و نیمه اتوماتیک مانند درب های سانترال، تلسکوپی، اتوبوسی و سینوسی می توان استفاده کرد.

در تقسیم بندی دیگری درب آسانسور را می توان از لحاظ مکانیکی به انواع زیر تقسیم کرد:

 • درب های تمام اتوماتیک

 • درب های نیمه اتوماتیک

در آسانسورهای تمام اتوماتیک درب طبقات و کابین بدون دخالت دست و به صورت اتوماتیک و خود به خود باز و بسته می شوند و در ساختمانهایی که مشکل فضا ندارند بیشتر استفاده می شود. درب تمام اتوماتیک زمان تردد را به حداقل رسانده و سرعت ورود و خروج به کابین را افزایش داده است.

درب های تمام اتوماتیک در دو نوع تمام اتوماتیک تلسکوپی و تمام اتوماتیک سانترال در بسیاری از ساختمان های مسکونی و تجاری و اداری مورد استفاده قرار می گیرد. درب های تمام اتوماتیک سانترال از وسط باز شو و درب های تمام اتوماتیک تلسکوپی به یک جهت باز و بسته می شوند.

در آسانسورهای نیمه اتوماتیک درب طبقات به صورت لولایی بوده که توسط کاربر به صورت دستی، و درب کابین به صورت اتوماتیک و خود به خود باز و بسته می شود. در سیستم درب های نیمه اتوماتیک زمان تردد نسبت به درب تمام اتوماتیک بیشتر بوده و در ساختمان هایی که فضای محدود و عرض کم دارند بیشتر استفاده می شود و به علت ارزان بودن نسبت به سیستم تمام اتوماتیک در ساختمانهای با تعداد طبقات کم و متراژ پایین بیشتر از آن استفاده می شود. در سیستم نیمه اتوماتیک برای درب طبقات از درب های لولایی در انواع گوناگون که تنوع رنگ و طرح بالایی دارند استفاده شده و برای کابین از درب های سینوسی و اتوبوسی و تلسکوپی استفاده می شود.

انواع درب های نیمه اتوماتیک آسانسور:

 • درب نیمه اتوماتیک تلسکوپی: در این سیستم برای طبقات از درب لولایی و برای کابین از درب نیمه اتوماتیک تلسکوپی استفاده می شود.

 • درب نیمه اتوماتیک اتوبوسی : در این سیستم برای طبقات از درب لولایی و برای کابین از درب نیمه اتوماتیک اتوبوسی استفاده می شود.

 • درب نیمه اتوماتیک سینوسی: در این سیستم برای طبقات از درب لولایی و برای کابین از درب نیمه اتوماتیک سینوسی استفاده می شود. 

برای مشاوره و سفارش خرید انواع درب های آسانسور تمام اتوماتیک و نیمه اتوماتیک با شماره های شرکت تماس گرفته یا به شماره واتساپ شرکت پیام دهید. همکاران ما در اسرع وقت پیش فاکتور خدمت شما ارسال خواهند کرد.

با مراجعه به لینک لیست قیمت درب آسانسور روانکار و لیست قیمت درب آسانسور نوین سیستم با قیمت به روز درب های نیمه و تمام اتوماتیک این برندها آشنا شوید.

تا حالا با درب آسانسور و مشخصات آن آشنا شدیم و حالا با مزایا، معایب و ابعاد و اندازه و بقیه ویژگیهای درب لولایی آسانسور به خصوص درب لولایی طرح بلز آشنا خواهیم شد.

درب لولایی آسانسور طرح بلز

درب لولایی قدیمی ترین مدل درب می باشد که در سیستم نیمه اتوماتیک به عنوان درب طبقات در آسانسور از آن استفاده می شود. این درب ها ظاهری زیبا دارند و در طرح، سایز و رنگ های گوناگون در شرکت آسانسور افق تولید می شوند. درب لولایی بسیار پرکاربرد و سیستم ساده ای دارد و به خاطر قیمت ارزان آن نسبت به درب های تمام اتوماتیک، در انواع آسانسورهای هیدرولیک، گیرلس، گیربکسی و بالابرها استفاده فراوان دارد. قیمت مناسب این درب باعث شده که مورد توجه کارفرماها و پیمانکاران ساختمان قرار بگیرد و در بسیاری از ساختمان ها و مجتمع های مسکونی از این درب استفاده نمایند.

مزایا و معایب درب لولایی آسانسور طرح بلز

درب های لولایی آسانسور دارای طرح های متفاوت و زیبایی هستند و برای فضاهای کوچک بسیار مناسب است و برای نصب به عرض زیاد نیاز ندارد. این مدل درب ها بسیار ساده و روان هستند و پیچیدگی خاصی نداشته و کلا از یک چهارچوب و یک لته تشکیل شده اند. درب های لولایی در دو مدل ساده و طرح دار ساخته می شوند که درب های لولایی طرحدار دارای طرح های متنوعی می باشند. قیمت درب های لولایی نسبت به درب های اتوماتیک پایینتر می باشد.

از مزایای دیگر درب های لولایی نصب آسان و سریع، کارکرد بی صدا، استحکام بالا، زیبایی، تنوع رنگ، طرح و حفظ کیفیت در طی سالیان متمادی را می توان نام برد.

از معایب درب لولایی، شیوه باز شدن آن است. درب های لولایی با زاویه 90 درجه نسبت به دیوار باز می شوند که در نتیجه این کار باعث مسدود شدن راهرو شده و فضا تنگ تر می شود. عدم کنترل زمان باز و بسته شدن درب های لولایی در چرخه رفت و برگشت آسانسور تاثیر زیادی گذاشته و باعث افزایش زمان ترافیک در آسانسور می شود. سرعت باز و بسته شدن این درب ها نسبت به درب های اتوماتیک پایینتر بوده و همچنین یکی دیگر از معایب دیگر درب لولایی سخت باز شدن و یا عدم امکان استفاده از آن برای کودکان و کهنسالان و همچنین افراد معلولی است که از ویلچر استفاده می کنند.

برای سفارش انواع درب لولایی آسانسور در طرح، رنگ و در ابعاد گوناگون با شماره های ثابت زیر تماس گرفته و یا به شماره واتساپ 09128599265 پیام دهید.

شماره تلفن ثابت: 66803528-66803238-021

ویژگیهای درب لولایی آسانسور طرح بلز

 • استفاده از ورق روغنی 2 میلیمتر برای چهارچوب
 • استفاده از ورق روغنی 1.5 میلیمتر برای لته درب سنگین
 • استفاده از ورق روغنی 1.15 میلیمتر برای لته درب نیمه سنگین
 • استفاده از لولای مقاوم با قطر 6 میلیمتر
 • ارتفاع درب 2 متر
 • رنگ کوره ای الکترو استاتیک و تنوع رنگ
 • استفاده از دستگاههای CNC در مراحل تولید           
 • رنگ کرم چرم و مسی چکشی آماده تحویل
 • سایز 70 و 80 آماده تحویل
 • تولید درب سایز 90 به صورت سفارشی
 • امکان تولید درب لولایی با ارتفاع 2 متر به بالا به صورت سفارشی
 • دارای ظاهری زیبا و چشم نواز
 • کارکرد بیصدا
 • دارا بودن فرم اگوستیک
 • نصب آسان و سریع
 • استحکام، کیفیت و مقاومت بالا در طی سالیان متوالی
 • تحویل درب های سفارشی طی 2 الی 4 روز
 • قیمت مناسب و منطقی
 • گارانتی درب به مدت 3 سال

جنس درب آسانسور لولایی طرح بلز

یکی از نکات مهم دیگری که در ساخت درب های لولایی آسانسور از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است، حفظ کیفیت و ماندگاری این درب ها در بلندمدت است. ما در تولید درب های لولایی از ورق های فولادی روغنی باکیفیت و ضخامت مناسب استفاده می کنیم. درب لولایی بلز به صورت سنگین و نیمه سنگین ساخته شده و در تمام مراحل تولید از دستگاه های CNC استفاده می شود که این کار باعث می شود که این درب ها کیفیت بسیار بالایی داشته باشند. درب های لولایی با متریال و سایز و طرح و رنگ های مختلفی تولید می شوند. درب لولایی طرح بلز یکی از زیباترین درب های تولیدی در کارگاه تولید درب افق می باشد که در میان انواع درب های تولیدی این شرکت بیشترین کاربرد را در آسانسورهای نیمه اتوماتیک دارد و بسیار فروش بالایی دارد. در ساخت درب لولایی بلز سنگین از ورق روغنی 2 میلیمتر برای چهارچوب و برای لته از ورق 1/5 میلیمتر استفاده می شود و برای ساخت درب لولایی نیمه سنگین برای چهارچوب ورق روغنی 2 میلیمتر و برای لته ورق 1.15 استفاده می شود. در ساخت درب لولایی بلز 2 عدد لولا با ضخامت 6 میلیمتر استفاده شده که این امر باعث استحکام و ماندگاری بیشتر این درب ها شده است.

ابعاد و اندازه درب لولایی آسانسور طرح بلز

درب های آسانسور لولایی در ابعاد مختلفی طراحی می شوند. عامل تعیین کننده برای انتخاب درب آسانسور لولایی، ابعاد و اندازه ورودی چاه ٰآسانسور است به طوری که عرض درب طبقات نباید از عرض کابین بیشتر از ۵ سانتیمتر در هر طرف باشد. درب لولایی طرح بلز در عرض 90-80-70 سانتی متر طبق قوانین سازمان استاندارد در کارگاه تولید درب افق طراحی و تولید می شوند. درب لولایی کمتر از عرض 70 به دلیل اینکه ورود ویلچر و رفت و آمد افراد معلول به کابین آسانسور به سختی انجام می شود معمولا تولید نمی شوند. حداقل ارتفاع استاندارد برای درب های لولایی ۱۹۵ سانتیمتر در نظر گرفته می شود ولی اکثر درب های لولایی به صورت ارتفاع 2 متری، و ارتفاع بیشر از 2 متر به صورت سفارشی تولید می شود. ابعاد و جهت درب های آسانسور را بایستی از ابتدا مشخص نمود. سمتی که این درب ها باز می شوند، بنابر استانداردها و همچنین مطابق با شرایط محل نصبش به صورت راست باز شو و یا چپ باز شو می باشد.

انواع درب های لولایی آسانسور در طرح، رنگ و ابعاد مختلف بین 2 الی 4 روز کاری آماده تحویل و به سراسر کشور ارسال می شود.

برای مشاهده مشخصات فنی درب های نیمه و تمام اتوماتیک و ابعاد و اندازه درب نوین سیستم و ابعاد و اندازه درب روانکار به لینک های ارائه شده مراجعه نمایید.

رنگ آمیزی درب لولایی آسانسور

در رنگ آمیزی درب های لولایی از رنگهای پودری الکترو استاتیک استفاده می شود. این رنگها مزایای مختلفی دارند و علاوه بر زیبایی، باعث افزایش کیفیت و طول عمر درب نیز می شوند و از زنگ زدگی درب جلوگیری می کنند. در انتخاب رنگ باید این مساله را در نظر گرفت که رنگ درب باید با محیط اطراف خودش همخوانی داشته باشد.

 

انواع رنگ درب های لولایی بلز:

 • کرم چرم
 • مسی چکشی
 • قهوه ای سوخته
 • سفید صدفی
 • نسکافه ای
 • زرشکی مشکی
 • سفید چرم
 • زرشکی طلائی

در بین رنگ های درب لولایی، کرم چرم و مسی چکشی، رنگ دلخواه بیشتر مشتریان است و بیشترین هوادار را دارد چون این رنگ ها همخوانی زیادی با محیط اطراف درب را دارند.

انواع طرح درب لولایی آسانسور:

اجزاء تشکیل دهنده درب لولایی طرح بلز:

 • چهارچوب
 • لته درب
 • لولاها
 • قاب و شیشه
 • دستگیره (استیل و پلاستیکی حلالی)

متعلقات درب لولایی آسانسور طرح بلز:

قفل آسانسور: قفل شدن درب های طبقات آسانسور در زمان حرکت کابین و حرکت نکردن کابین در زمان باز بودن درب های طبقات آسانسور بر عهده این قطعه می باشد. قفل آسانسور یک قطعه مکانیکی بوده و در درب های لولایی به صورت مجزا بوده ولی در درب های اتوماتیک جزئی از قطعات متصل به درب آسانسور می باشد. وجود قفل در درب آسانسور جزو سری ایمنی اجباری آسانسور می باشد. بهترین قفل های موجود قفل ایستا و قفل تاپ لیفت می باشند.

دیکتاتور آسانسور(آرام بند): قطعه ای که در بالای درب های لولایی نصب می شود که باعث آرام بسته شدن درب آسانسور می شود. با نصب دیکتاتور بر روی درب های لولایی، از برخورد شدید لته درب لولایی با کابین و بسته شدن شدید درب جلوگیری می شود. از این قطعه فقط در درب های لولایی استفاده می شود. از بهترین دیکتاتورهای موجود در بازار آسانسور ایران دیکتاتور جان لیفت و دیکتاتور I&T می باشد.

فنر درب: وظیفه فنر درب آسانسور برگشت دادن درب لولایی به حالت بسته و نگه داشتن درب در این حالت تا زمان قفل شدن درب است. از این قطعه فقط در درب های لولایی استفاده می شود.

کنتاکت دو شاخ درب: کنتاکت دو شاخ اجزایی هستند که هم بر درب طبقه و هم بر درب کابین نصب می گردد. این اجزا بعد از انتخاب طبقۀ مقصد و قبل از حرکت کابین به ما این اطمینان را می دهد که درب به طور کامل بسته می باشد.

قیمت درب لولایی آسانسور طرح بلز

قیمت درب لولایی بستگی به ضخامت ورق و ابعاد و اندازه و طرح و رنگ آن دارد. درب لولایی بلز یکی از بهترین طرح های ساخته شده توسط واحد ساخت درب لولایی شرکت افق است که از کیفیت بالایی برخوردار است. این محصول با قیمت مناسب توسط مجموعه افق به سراسر کشور عرضه می گردد. این مدل درب با طرحی زیبا و عامه پسند در ابعاد و رنگ بندی متنوع و به خاطر قیمت مناسب آن از محبوبیت بالایی در نزد سازندگان ساختمان برخوردار است.

قیمت درب لولایی طرح بلز در عرض 90-80-70 را در ابتدای همین صفحه نوشتیم. شما برای مشاوره و یا دریافت نمونه طرح و قیمت آنها به سایت افق لیفت www.ofoghlift.com قسمت درب لولایی مراجعه نموده و یا با شماره های شرکت تماس بگیرید.

با مراجعه به لیست قیمت محصولات با لیست قیمت آسانسور 4 توقف، لیست قیمت آسانسور 5 توقف و لیست قیمت آسانسور 6 توقف آشنا شده و برای سفارش با شماره های ثابت شرکت تماس بگیرید.

مرکز پخش قطعات آسانسور

انواع درب آسانسور تمام اتوماتیک از قبیل درب حریری(سماتیک 2000)، درب نوین سیستم، درب یاران، درب روانکار و درب اتوبوسی آلومین لیفت و انواع درب لولایی آسانسور در طرح، رنگ و ابعاد مختلف در آسانسور افق خدمت مشتریان محترم عرضه می گردد.

مجموعه افق آسانسور علاوه بر تولید و فروش انواع درب در زمینه فروش انواع قطعات دیگر از قبیل ریل، موتور، کابین، تابلو، قطعات مکانیک و راه اندازی بسیار فعال بوده و آماده پاسخگویی به نیازهای هموطنان عزیز می باشد.

در زمینه فروش انواع فلکه هرزگرد آسانسور در برندهای مختلف مانند فلکه هرزگرد پرشیا، فلکه هرزگرد آسان الوند و فلکه هرزگرد امیر و تولید انواع فلکه موتور آسانسور در برندهای مختلف ایرانی و خارجی مانند شیندلر، نوا، سیکور، آلبرتو ساسی، جم، مونتانری، بهران، الکو و یاران در خدمت مشتریان عزیز هستیم.

شرکت افق با ساخت درب لولایی با تنوع بالا نسبت به سلیقه و سفارش مشتری احترام گذاشته و آماده ارسال آن به سراسر کشور می باشد.