قطعات یدکی درب اتوبوسی آلومین لیفت

                                           

                                                                              ALOMIN LIFT                                                       

شرکت آلومین لیفت تولید کننده شستی های های آسانسور، از اولین تولید کننده های درب اتوبوسی در ایران می باشد. این شرکت با سابقه بیش از 20 ساله خود در این زمینه انواع سایز درب اتوبوسی را در اندازه های 50 الی 125 سانتیمتری تولید می کند.

فروشگاه آسانسور افق نمایندگی معتبر فروش درب های اتوبوسی آلومین لیفت، انواع سایزهای درب آسانسور اتوبوسی آلومین لیفت را در اندازه ای 90-80-70-60 به صورت آماده تحویل و بقیه اندازه ها را به صورت سفارشی حداکثر تا 2 هفته کاری خدمت مشتریان محترم در سراسر کشور ارایه می کند. همچنین انواع قطعات یدکی درب اتوبوسی آلومین لیفت را مانند موتور درب، برد سردرب، تسمه موتور، دوشاخ کنتاکت، کمان مکانیکی، کفشک، غلطک، لته و ... را می توانید از این شرکت تهیه نمایید. برای اطلاع از قیمت به روز انواع سایزهای درب اتوبوسی به لینک لیست قیمت درب اتوبوسی آلومین لیفت مراجعه نمایید. البته در آخر این مقاله نیز لیست قیمت درب اتوبوسی آلومین لیفت قرار داده شده است.

درب های این شرکت همراه کمان مکانیکی با رنگ استاتیک و استیل و با یکسال گارانتی و خدمات پس از فروش طولانی مدت خدمت مشتریان محترم ارائه می شود. برای مشاهده ویژگیهای درب اتوبوسی آلومین لیفت، مزایا و معایب و مشخصات فنی این درب به لینک درب اتوبوسی آلومین لیفت مراجعه نمایید. 

جهت سفارش درب اتوبوسی آلومین لیفت و قطعات یدکی با شماره های 02166803238__02166803528 تماس بگیرید و یا به شماره 09128599265 در پیام رسانهای واتساپ، روبیکا و تلگرام پیام دهید.

 تصویر قطعات یدکی درب اتوبوسی آلومین لیفت