موتور آسانسور مونتانری (MONTANARI)

موتور آسانسور مونتانری (MONTANARI)

Elevator motors montanari

شرکت مونتاناری جولیو در سال 1970 میلادی با تاسیس کارخانجات خود در شهر مودنا ایتالیا آغاز به فعالیت و تولید موتور گیربکس، گیرلس و تجهیزات جانبی آسانسور نموده است و محصولاتش را به سراسر جهان ارسال و پخش می نماید.

تمامی فعالیتهای پژوهشی، تحقیقاتی و تولیدی در کارخانه مونتاناری در مودنا انجام می پذیرد و 150 پرسنل متخصص و مجرب در فضایی به وسعت 4000 متر مربع مشغول به تولید و توسعه محصولات مونتاناری می باشند. موفقیتهای پیاپی مونتاناری در سطح جهانی نتیجه دارا بودن بهترین کیفیت محصولات و کارامدترین سرویس ها است و این موفقیت ها به ما اجازه می دهد تا با افتخار حامی و سفیر عنوان (ساخت ایتالیا ) باشیم.

دارا بودن عنوان ساخت ایتالیا مونتاناری پس از کنترل کیفیت دقیق، طراحی بی نظیر و استفاده از بهترین مواد اولیه و کنترل تمامی مراحل تولید به این شرکت اعطاء گردیده است.

شرکت مونتاناری در سال 1970 میلادی توسط آقای (Giulio) و خانم (Montanari) در یک کارگاه کوچک تاسیس شد و فلکه هرزگرد و قطعات مکانیکی اسانسور تولید می کرد. در سال 1975 موتور M78 به عنوان اولین موتور اسانسور با برند مونتاناری جولیو و شرکاء روانه بازار شد.

در سال 1997 این شرکت شرکت ELEMOL را جهت تولید موتور الکتریکی گیربکس ها راه اندازی کرد. امروزه اکثر الکترو موتورهای نصب شده روی موتورهای این شرکت، ELEMOL هستند.