ریل آسانسور MF چین MF CHINA-T5-T9

قیمت فروش ریل MF چین اصلی (T5-T9) سرد: 42500000 ریال

قیمت فروش ریل MF ترک اصلی (T5-T9) سرد: 41500000 ریال

ساخت ریل های راهنمای مورد استفاده در صنعت آسانسور بر اساس استاندارد بین المللی ISO-7465 بوده و به تولید کنندگان مجوز تولید ریل های آسانسور با دو روش، ماشین کاری و همچنین کشش سرد را می دهد. براساس این استاندارد، ساخت ریل های آسانسور بدین شرح است که حداکثر و حداقل مقاومت فولادی در ریل هایی با مقطع T به ترتیب 520 و 370 نیوتن بر متر مربع می باشد.

برای مشخص نمودن روش های ساخت ریل های راهنما، از پسوند های ذیل استفاده مینمایند:

  • A پسوند/: ریل هایی که به روش کشش سرد ساخته شده اند.  
  • B پسوند/: ریل هایی که به روش ماشین کاری ساخته شده اند. 
  • BE پسوند/: ریل هایی که به روش ماشین کاری سرعت بالا ساخته شده اند.  

ریل آسانسور مونته فرو چین توانسته است بیش از 50 درصد مصرف ریل کشور را از آن خود کند. کیفیت بالای ساخت و سرعت در شاقول شدن از مزیت های این ریل می باشد. قیمت مناسب نسبت به دیگر ریل های آسانسور موجود در بازار از دیگر ویژگی های ریل مونته فرو چین می باشد. این ریل ساخت کارخانه مونته فرو چین و تحت لیسانس ریل آسانسور مونته فرو ایتالیا می باشد و با نماد MF در بازار شناخته می شود.

ریل MF چین T5-T9 را می توان جایگزینی مناسب برای ریل های اروپایی در کشور دانست. این ریل مناسب جهت آسانسورهای تا ۸ نفره تا حداکثر توقف ۱۰ طبقه  و سرعت تا 1/6 متر بر ثانیه می باشد. وزن و پروفیل مورد استفاده در این ریل دقیقا مطابق وزن استاندارد و پروفیل ریل مونته فرو ایتالیا است. یکی از نکات حائز اهمیت برای این ریل مقاومت بالای آن در مقابل کجی و انحراف موقع حمل و نقل است.

ریل آسانسور مونته فرو چین در حاضر توانسته است با توجه به قیمت مناسب و مطلوبی که دارد جایگزین مناسبی برای ریل های گران قیمت اروپایی باشد. در پروژه های انبوه سازی با توجه به این که کیفیت ریل مورد استفاده و بهای تمام شده محصول بسیار حائز اهمیت است، از ریل آسانسور MF چین استفاده می گردد.

این ریل کنترل بازار آسانسور کشور را در دست گرفته و هم اکنون پر فروش ترین ریل در سطح کشور شناخته می شود.

 

انواع ریل های آسانسور چینی گرم و سرد، ایتالیا و ترک در سایزهای T5-T9-T16-T127 و درب های لولایی، نیمه و تمام اتوماتیک حریری، یاران، روانکار، نوین سیستم و درب های اتوبوسی آلومین لیفت در مجموعه آسانسور افق، با بهترین قیمت به همراه بقیه قطعات آسانسور از جمله انواع کابین MDF استیل و تمام استیل و انواع موتور گیربکس و گیرلس و انواع تابلو و لوازم مکانیک و راه اندازی آسانسور آماده ارائه به مشتریان عزیز می باشد.

برای درج سفارش با شماره تلفنهای: 66803238-66803528-021 تماس گرفته و یا به شماره تلفن: 66790206-021 فکس نمایید و یا سفارش خود را به شماره همراه: 09128599265 واتساپ یا تلگرام ارسال نمایید.